advanceerp

זכינו בפרוייקט יישום מערכת ERP המתמחה בנכסים מניבים בקבוצת עזריאלי     אנחנו מקפידים ושומרים על נהלי covid-19     זכיה בפרויקט רשת מקס סטוק     כנסו לפתרונות המתקדמים שלנו     עובדים עם מגזרים שונים  

Dreams

מערכת עמוקה ומקיפה לניהול ונכסים מניבים המנהלת בהצלחה אלפי נכסים בארץ ובעולם מזה למעלה מ-20 שנה. מערכת Dreams מאפשרת ניהול כולל ואינטגרטיבי שמטפל בכלל פעילויות הנכסים המניבים מהפן החוזי, הפיננסי, הסטטוטורי והתפעולי, בדגש על מיחשוב כל תהליכי החברה וריכוזם למקום אחד. כך מתאפשר מעקב, ניתוח והפקת מגוון דוחות בלחיצת כפתור. מערכת Dreams מציעה מגוון רחב של פתרונות באמצעות מודולים פונקציונאליים מותאמי מגזר עסקי, המטפלים בכל אספקטי הניהול השוטף של הנכסים החל מחוזים, קריאת מונים וניהול בתי עסק ועד ניהול סטטוטורי, billing, הפקת תעודות חשבונאיות ודוחות מכל סוג, לרבות דיווח לבורסה לחברות ציבוריות.

מערכת Dreams הינה פתרון מתקדם, מקיף וכולל למגוון מגזרים עסקיים, לרבות:

✔️ חברות נדל"ן ונכסים מניבים
✔️ קניונים ומרכזים מסחריים
✔️ רשתות שיווק
✔️ בתי מלון
✔️ מתחמי עבודה
✔️ אוניברסיטאות ומעונות סטודנטים
✔️ מקבצי דיור
✔️ חברות ניהול נדל"ן
✔️ חניונים (מתאים לחברות ניהול חניונים, מרכזים מסחריים, קניונים, בתי חולים, מגדלי משרדים, בתי מלון, ועוד)
✔️ תאגידים וחברות כלכליות
✔️ ארגונים השוכרים נדל"ן
ועוד

מערכת Dreams עוקבת אחר נכסי הארגון ורישומם, קווי המתאר של הנכס ותוכניות אישור של הנכס. המערכת מציגה לך את הנכס כשרטוטים דו או תלת ממדיים על המסך ומספקת תמונת מצב עדכנית ומקיפה, ומידע פיננסי וגיאוגרפי על הנכס כולל איתור "שטחים מתים" (לדוגמה, חניות לא מנוצלות). Dreams תומכת קבלת החלטות באוריינטציה של הנהלת הארגון תוך מעקב, ניתוח וסיכום נתוני יחידות הרווח וההפסד השונות בארגון, הן ברמת המיקרו והן ברמת המקרו.

להלן מספר דוגמאות מבין המודולים הרבים שמערכת Dreams מעמידה לרשות הארגון שלך:

✔️מודול הנהלת חשבונות – מערכת Dreams מוכרת ומאושרת על ידי שלטונות המס.
✔️מודול ניהול סטטוטורי – ניהול יישובים, אתרים ומבנים, מפרטי התכנון, הגושים והחלקות ועד ניהול התרשימים והתוכניות כמסמכים סרוקים וממופים.
✔️מודול ממשק לקריאת מוני חשמל, מים וגז.
✔️מודול הפקת תעודות חשבוניות והוראות תשלום באופן שוטף ואוטומטי.
✔️מודולי פיקדונות, ביטחונות וסליקה בנקאית של הוראות קבע.
✔️מודול קבלת החלטות למנהלי קניון ורשת קניונים המנתח ומציג את ביצועי ההכנסות ההשוואתיים של הלקוחות השונים בקניון לפי מגזרים, שטחים ועוד.
✔️מודול לתחזוקת מבני נדל"ן העוקב אחר אירועי אחזקה ותיקונים, מנהל ערבויות קבלני ביצוע וקבלני משנה, ועוד.
✔️מודול ניהול חניונים – ניהול תגים ברמה שמית, ניהול תקופות חג, בקרה מלאה, ניהול חניות שמורות ועוד.
✔️מודול ניהול מעונות סטודנטים – שיבוץ סטודנטים, טיפול מלא בנושאי תשלומים, התחשבנות מונים, הפקת מכתבים ועוד.
✔️מודול ארכיון ממוחשב ומיפתוח מסמכים.

מערכת Dreams מפיקה בלחיצת כפתור מגוון דוחות כגון: סיכום חודש, סיכום שנה, דוחות השוואתיים מול היסטוריה, תחזית תקציב עתידי, תכנון מול ביצוע, ודוחות ברנע לבורסה לחברות ציבוריות, תוך תמיכה מלאה במספר רב של שפות ושל מטבעות ומדדים.

Dreams-Priority

פתרון ERP אינטגרטיבי בו מערכת Drems המקיפה מוטמעת כמודול בתוך תוכנת Priority ERP ובכך מעניקה לך פתרון כולל לארגון שלך, המאפשר לך את לנהל את הנכסים המניבים כחלק מאקוסיסטם ה-ERP של Priority. גם כאן, Advance ERP תלווה אותך תוך מיפוי, אפיון והתאמה ממוקדת וספציפית של המערכת בכללותה למבנה ולצרכים של העסק שלך.

לחץ כאן כדי ללמוד עוד על מערכת Priority Software

Dreams WEB

גרסה מבוססת WEB של מערכת Drems, על מנת שתוכל לקבל כלים נוספים ושליטה מוחלטת על פעילות הארגון שלך גם בענן.